Aby przeszukać stronę musisz wpisać frazę
Szukaj

Samochodowy oczyszczacz powietrza. Czy działa?

Samochodowy oczyszczacz powietrza od oczyszczacza domowego różni się głównie wymiarami, wydajnością i sposobem zasilania. Jakość powietrza w pobliżu dróg, zwłaszcza tych o dużym natężeniu ruchu, jest zła, gdyż pojazdy silnikowe są źródłem groźnych dla zdrowia zanieczyszczeń. Ponadto do wnętrza samochodu docierają zanieczyszczenia z innych źródeł. Sprawdź, jak wybrać dobry oczyszczacz do swojego auta.

Xiaomi Air Purifier 4 vs Xiaomi 4 Pro, 4 Lite – porównanie

Na przełomie 2021 i 2022 roku Xiaomi wprowadziło na rynek 3 nowe oczyszczacze powietrza: Xiaomi Air Purfier 4, 4 Lite oraz największy z nich, 4 Pro. Szczególnie interesujący wydaje się być ten ostatni model, będąc dobrą alternatywą dla Xiaomi AP Pro H. Jakie parametry kryją w sobie poszczególne modele. Który z nich warto kupić i dlaczego? Jak wypadają nowe oczyszczacze powietrza Xiaomi na tle poprzednich? Zapraszamy do porównania

Nawilżacz powietrza z jonizatorem – hit czy kit?

Nawilżacze powietrza niejednokrotnie chronią nasze drogi oddechowe, nawilżając śluzówki nosa i gardła, pomagając w swobodnym oddychaniu i zapewniając zdrowy, spokojny sen. Dodatkowo dzięki odpowiedniej wilgotności nasza skóra staje się gładka, odporna na przesuszenia i pęknięcia. Jonizacja powietrza wspomaga zaś neutralizację zanieczyszczeń z otoczenia, destabilizując ich strukturę molekularną i prowadząc do unieruchomienia. Teoretycznie więc połączenie idealne. A jak to wygląda w praktyce? Czy warto kupić nawilżacz powietrza z jonizatorem?

Nawilżacz powietrza do roślin

Najlepszy nawilżacz powietrza do roślin to wydajne urządzenie z higrostatem, wykorzystujące technologię ewaporacji. Dobrze wybrany i prawidłowo użytkowany nawilżacz pozwoli uniknąć przesuszenia powietrza, dzięki czemu ulubione rośliny będą zdrowsze i bardziej odporne na ataki szkodników. Sprawdź, jakie urządzenie sprawdzi się pod tym względem najlepiej.

Marki które u Nas znajdziesz