Aby przeszukać stronę musisz wpisać frazę
Szukaj

Nawilżacze ultradźwiękowe – analiza 80 modeli

Nawilżacz ultradźwiękowy nie jest rekomendowanym przez nas urządzeniem. Stwarza zagrożenie dla zdrowia, gdyż rozbija na mikroskopijne cząsteczki wodę i całą jej zawartość. W przypadku użycia wody kranowej pierwszym przejawem tego procesu jest biały pył widoczny głównie na ciemnych meblach i podłodze.

Nawilżacz powietrza do roślin

Najlepszy nawilżacz powietrza do roślin to wydajne urządzenie z higrostatem, wykorzystujące technologię ewaporacji. Dobrze wybrany i prawidłowo użytkowany nawilżacz pozwoli uniknąć przesuszenia powietrza, dzięki czemu ulubione rośliny będą zdrowsze i bardziej odporne na ataki szkodników. Sprawdź, jakie urządzenie sprawdzi się pod tym względem najlepiej.

Wilgotność powietrza w domu – jaka powinna być?

Wilgotność powietrza jest istotna dla zdrowia i samopoczucia astmatyków oraz alergików. Zbyt suche powietrze osłabia śluzówkę gardła i nosa, czyniąc ją mniej odporną na wirusy i bakterie. Zbyt wilgotne powietrze przyczynia się do rozwoju pleśni i grzybów.

Oczyszczacze powietrza z marketów – przeczytaj zanim kupisz

Na zakup oczyszczacza powietrza z marketu niektórzy decydują się pod wpływem impulsu, po przypadkowym zobaczeniu urządzenia w sklepie podczas zakupów. Do nabycia sprzętu zachęca niska cena. Jednak decyzja o kupnie marketowego urządzenia powinna być dobrze przemyślana. Nie są to bowiem oczyszczacze powietrza pozbawione istotnych wad.

Marki które u Nas znajdziesz