Aby przeszukać stronę musisz wpisać frazę
Szukaj
34
Miejsce w rankingu

Sharp KC-A50EUW

Oczyszczacz Sharp KC-A50EUW to nowszy model z serii KC-A, który posiada dobrej jakości filtry i nawilżacz. Ten model w porównaniu do KC-A40 ma większą wydajność i sprawdzi się do większych pomieszczeń.

Ocena eksperta
2.8/ 5
Ocena na Ceneo
4.75 (Liczba opinii: 191)
Dostępne promocje
Kup oczyszczacz u autoryzowanego dystrubutora wraz z dodatkowymi 2 latami gwarancji, a potem wypełnij formularz na stronie producenta.
Powierzchnia oczyszczania
33 m2
Cena
1899
oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW w mieszkaniu
oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW w mieszkaniu

SHARP KC-A50EUW – W SKRÓCIE

👍🏻 Wydajność oczyszczacza (przepływ powietrza) 306 m³/h powoduje, że można go polecić do pokoju o powierzchni max. 33 m².

👍🏻 Idealny do salonu, dużej sypialni. 

👍🏻 Polecamy szczególnie tym, którzy mają problem głównie z suchym powietrzem, natomiast mniejszy ze smogiem oraz alergikom. 

👍🏻 Ewaporacyjny nawilżacz powietrza o wysokiej wydajności (600 ml/h).

👍🏻 Wygodny zbiornik o dużej pojemności (3,6 litra).

👍🏻 Prosta obsługa, elegancki panel i wyświetlacz ze wskaźnikiem aktualnej wilgotności.

👍🏻 Jonizator plazmowa Plasmacluster – emituje jony dodatnie i ujemne. Jonizację polecamy np. alergikom. Ułatwia usuwanie m.in. pyłków roślinnych i zarodników pleśni. Jednak sam jonizator nie zastąpi oczyszczacz wyposażonego w filtr HEPA oraz węglowy.

👎🏻 Brak aplikacji.

👎🏻 Tryb automatyczny i wskaźnik kolorystyczny łagodne dla smogu. W trybie auto przejście na wysokie prędkości następuje dopiero przy bardzo wysokim poziomie zanieczyszczeń.

👎🏻 Niedokładny czujnik zanieczyszczeń.

👎🏻 Zalecamy kontrolować pracę oczyszczacza z czujnikiem zewnętrznym. Jeśli poziom zanieczyszczeń jest wysoki, to należy ręcznie wybrać wyższą prędkość filtracji.

 

Oczyszczone i nawilżone powietrze

Sharp KC-A50EUW posiada 3 filtry, które zapewniają skuteczną ochronę przeciwko zanieczyszczeniami unoszczącymi się w powietrzu.

  • filtr wstępny - zatrzymuje większe zanieczyszczenia.
  • filtr HEPA - w tym modelu zastosowany jest filtr HEPA klasy H13 co oznacza wysoką skuteczność (99,95%) w zatrzymywaniu nawet najmniejszych zanieczyszczeń, w tym pyłów PM2,5.
  • filtr węglowy służący neutralizowaniu przykrych zapachów i formaldehydu,

Jonizacja Plascmacluster usuwa grzyby, bakterie i wirusy poprzez wytworzenie na ich powierzchni rodników hydroksylowych. Pomocna funkcja dla alergików.

zdjęcie: materiały producenta

Kup taniej!

Skorzystaj z 5% zniżki na zakup u autoryzowanego sprzedawcy – w sklepie Homespot.pl. W koszyku wpisz kod rabatowy „SHARPTANIEJ”. Promocja trwa do wyczerpania towaru. Zobacz więcej.

Promocja oczyszczacza powietrza Sharp 5% baner

 

Duża wydajność i tryb automatyczny

Wydajność pozwala oczyścić powietrze w większym pokoju niż jego poprzednik z serii KC-A. Zarówno wydajność nawilżania została poprawiona, ponieważ wynosi  250, 500, 600 ml/h.

Tryb automatyczny według nas jest ważną funkcją, ponieważ urządzenie inteligentnie diagnozuje stan powietrza i do tego dostosowuje prędkość pracy. W przypadku wzrostu zanieczyszczeń, oczyszczacz zwiększa tryb, aby szybciej przefiltrować powietrze. Tryb auto działa w oparciu o odczyty z czujników: przykrego zapachu, pyłów, temperatury i wilgotności. Ponadto urządzenie posiada wskaźnik jakości powietrza, który informuje o jego aktualnych wartościach. Użytkownik wtedy może przełączyć manualnie na inny tryb pracy: wysoki, średni i cichy lub pozostać w trybie auto.

Dodatkowe funkcje

Oczyszczacz powietrza posiada blokadę rodzicielską, która chroni przed wyłączeniem urządzenia czy włączenia niepożądanych ustawień. Zaletą jest wskaźnik konserwacji filtrów, który informuje o konieczności wymiany filtrów. Oczyszczacz posiada również wskaźnik nawilżania, który informuje o braku wody.

Zaletą są kółka transportowe, które pozwalają na swobodne przemieszczanie oczyszczacza po pokojach. Choć takie rozwiązanie nie jest polecane, to jednak kółka są zaletą.

Model KC-A50EUW może pracować autonomicznie, co oznacza, że może działać jako sam oczyszczacz.

Zobacz jak oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW prezentuje się na tle innych modeli tej marki.

Dla kogo?

Oczyszczacz będzie odpowiedni dla alergików, dzięki technologii jonizacji. Pomoże również osobom zmagającym się problemem suchego powietrza, dzięki nawilżaczy. Wydajność na poziomie 306 m³/h według nas pozwala na oczyszczenie powietrza w pokoju/biurze o powierzchni 38 m².

Szczegóły techniczne Sharp KC-A50EUW

Dane techniczne
Wartości
Cena
1899 zł
Maks. CADR lub przepływ powietrza
306 m3/h
Maks. powierzchnia oczyszczania wg producenta
38 m2
Maks. powierzchnia oczyszczania wg wybierzoczyszczacz,pl
33 m2
Rodzaj filtrów
Wstępny, HEPA, węglowy
Koszty eksploatacji
Od 211 zł/rok
Dodatkowe technologie
Jonizacja
Nawilżanie powietrza
600
Tryb automatyczny
przykrego zapachu, pyłów, temperatury i wilgotności
Głośność pracy
16-49 dB
Pobór mocy
4.3-42 W
Wymiary
39,9 x 27,3 x 60,3 cm
Waga
7,9 kg
Certyfikaty
ARB CERTIFIED, PZH, BAF

Sprawdź komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dowiedz się więcej

Marki które u Nas znajdziesz