Aby przeszukać stronę musisz wpisać frazę
Szukaj

Oczyszczacze powietrza z marketów – przeczytaj zanim kupisz

Na zakup oczyszczacza powietrza z marketu niektórzy decydują się pod wpływem impulsu, po przypadkowym zobaczeniu urządzenia w sklepie podczas zakupów. Do nabycia sprzętu zachęca niska cena. Jednak decyzja o kupnie marketowego urządzenia powinna być dobrze przemyślana. Nie są to bowiem oczyszczacze powietrza pozbawione istotnych wad.

Co daje filtr węglowy w oczyszczaczu powietrza? Rady eksperta

Filtr węglowy pełni ważną funkcję w oczyszczaczu powietrza, ponieważ usuwa szkodliwe gazy, które występują m.in. w środkach czystości i dymie papierosowym. Węgiel aktywny ma także wiele innych zastosowań – jest wykorzystywany np. do oczyszczania wody i w medycynie. Z naszego artykułu dowiesz się nie tylko co usuwa filtr węglowy, ale i z czego jest zbudowany oraz które wyposażone w niego urządzenia warto kupić.

Oczyszczacz powietrza do małego pokoju

Oczyszczacz powietrza do małego pokoju nie powinien być zbyt duży, żeby nie zajmował wiele miejsca. Musi jednak zapewniać odpowiednią wydajność i wykorzystywać skuteczne filtry (HEPA, węglowy). Ponadto ważny jest dobry tryb automatyczny. Zobacz pięć polecanych przez nas oczyszczaczy powietrza do małego pokoju i najważniejsze zasady wyboru takiego urządzenia.

5 cichych oczyszczaczy powietrza do sypialni

Nie każdy cichy oczyszczacz powietrza jest idealnym urządzeniem do sypialni. Cicha praca nie powinna być okupiona niską wydajnością. Nie można też akceptować braku ważnych filtrów. W przeciwnym razie kupisz nie oczyszczacz, tylko zabawkę. Zobacz 5 cichych i dobrych oczyszczaczy do sypialni i dowiedz się, jak wybrać takie urządzenie.

Samochodowy oczyszczacz powietrza. Czy działa?

Samochodowy oczyszczacz powietrza od oczyszczacza domowego różni się głównie wymiarami, wydajnością i sposobem zasilania. Jakość powietrza w pobliżu dróg, zwłaszcza tych o dużym natężeniu ruchu, jest zła, gdyż pojazdy silnikowe są źródłem groźnych dla zdrowia zanieczyszczeń. Ponadto do wnętrza samochodu docierają zanieczyszczenia z innych źródeł. Sprawdź, jak wybrać dobry oczyszczacz do swojego auta.

Marki które u Nas znajdziesz