Aby przeszukać stronę musisz wpisać frazę
Szukaj

Oczyszczacz powietrza do małego pokoju

Oczyszczacz powietrza do małego pokoju nie powinien być zbyt duży, żeby nie zajmował wiele miejsca. Musi jednak zapewniać odpowiednią wydajność i wykorzystywać skuteczne filtry (HEPA, węglowy). Ponadto ważny jest dobry tryb automatyczny. Zobacz pięć polecanych przez nas oczyszczaczy powietrza do małego pokoju i najważniejsze zasady wyboru takiego urządzenia.

5 cichych oczyszczaczy powietrza do sypialni

Nie każdy cichy oczyszczacz powietrza jest idealnym urządzeniem do sypialni. Cicha praca nie powinna być okupiona niską wydajnością. Nie można też akceptować braku ważnych filtrów. W przeciwnym razie kupisz nie oczyszczacz, tylko zabawkę. Zobacz 5 cichych i dobrych oczyszczaczy do sypialni i dowiedz się, jak wybrać takie urządzenie.

Samochodowy oczyszczacz powietrza. Czy działa?

Samochodowy oczyszczacz powietrza od oczyszczacza domowego różni się głównie wymiarami, wydajnością i sposobem zasilania. Jakość powietrza w pobliżu dróg, zwłaszcza tych o dużym natężeniu ruchu, jest zła, gdyż pojazdy silnikowe są źródłem groźnych dla zdrowia zanieczyszczeń. Ponadto do wnętrza samochodu docierają zanieczyszczenia z innych źródeł. Sprawdź, jak wybrać dobry oczyszczacz do swojego auta.

Marki które u Nas znajdziesz