Aby przeszukać stronę musisz wpisać frazę
Szukaj
3
Miejsce w rankingu

KlartaStor

Ocena eksperta
26.9
Powierzchnia oczyszczania
72.5 m2
Cena
1199
Oczyszczacz powietrza Klarta Stor złoty
Oczyszczacz powietrza Klarta Stor złoty

Klarta Stor to nowa propozycja polskiej firma Klarta, skierowana do osób poszukujących oczyszczacza powietrza skutecznego w dużych pomieszczeniach. Obecnie urządzenie można kupić w cenie promocyjne, wynoszącej 1199 zł (stawka z 17.01.2019 r.). Biorąc pod uwagę wysoką wydajność, zastosowanie kilku technologii filtracyjnych oraz inne zalety, stosunek możliwości Klarty Stor do ceny oczyszczacza prezentuje się bardzo korzystnie.

Oczyszczacz powietrza Klarta Stor czarny

Niezawodne filtry plus jonizacja powietrza

Oczyszczacz powietrza Klarta Stor został wyposażony w zestaw trzech filtrów, złożony z:

  • filtra wstępnego, czyli sitka zatrzymującego duże zanieczyszczenia,
  • filtra HEPA klasy E11, wychwytującego pyły zawieszone i inne cząsteczki stałe o małych rozmiarach,
  • filtra węglowego, pochłaniającego gazy i brzydkie zapachy.

Urządzenie wykorzystuje dodatkowo technologię jonizacji powietrza, która wspiera proces oczyszczania poprzez emisję jonów, łączących się z naładowanymi dodatnio cząsteczkami zanieczyszczeń. Jonizator możesz samodzielnie włączać i wyłączać.

Oczyszczacz powietrza Klarta Stor biały

Automatyczna praca i wyjątkowa estetyka

Klarta Stor jest w stanie samodzielnie dopasować intensywność filtracji do aktualnego stanu powietrza, ponieważ została wyposażona w czujnik pyłu zawieszonego PM2,5. W trybie automatycznym pod uwagę brany jest zatem poziom jednego z głównych składników smogu. O stężeniu PM2,5 będziesz informowany za pośrednictwem pierścienia kolorystycznego, znajdującego się w przedniej części obudowy. Niebieski kolor sygnalizuje dobrą jakość powietrza, zielony średnią a czerwony złą.

Oczyszczacz Klarta Stor oferuje także inne udogodnienia, takie jak timer, pozwalający zaplanować przerwanie filtracji po upływie 1, 2, 4 albo 8 godzin oraz blokada rodzicielska.

Dobry komfort użytkowania idzie w parze z wysokimi walorami estetycznymi. Klarta Stor to jeden z niewielu oczyszczaczy powietrza dostępnych w kilku wersjach kolorystycznych. Jeśli zdecydujesz się na zakup Klarty Stor, masz do wyboru urządzenia w kolorze czarnym, białym oraz złotym.

Przystępne koszty eksploatacji

Zestaw filtrów do oczyszczacza powietrza Klarta Stor kosztuje 289 zł, a ich żywotność szacowana jest na rok. To dobry wynik, biorąc pod uwagę wysoką wydajność oczyszczania tego modelu. Pobór mocy na najwyższym trybie wynosi 70 W, a więc nie jest mały, ale na wolniejszych obrotach prezentuje się znacznie lepiej.

Dla kogo?

Maksymalna wydajność Klarty Stor wynosi 580 m³/h, a zatem jest wystarczająco wysoka, aby oczyszczacz utrzymał dobrą jakość powietrza w pomieszczeniu o wielkości 72,5 m². Sprzęt spełni oczekiwania osób poszukujących skutecznego i wydajnego oczyszczacza w atrakcyjnej cenie. Ze względu na swoje parametry bardzo dobrze sprawdzi się na przykład w wieloosobowym biurze albo sali szkolnej.

Szczegóły techniczne

Dane techniczne
Wartości
Cena
1199 zł
Przepływ powietrza
580 m3/h
Powierzchnia oczyszczania wg. producenta
80 m2
Powierzchnia oczyszczania wg. wybierzoczyszczacz.pl
72.5 m2
Rodzaj filtrów
Wstępny, HEPA, Węglowy
Dodatkowe technologie
Jonizator
Nawilżanie powietrza
Nie
Tryb automatyczny
Tak
Głośność pracy
38-68 dB
Pobór mocy
≤ 70 W
Wymiary
74,5x50x30 cm
Waga
11,5 kg
Certyfikaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź komentarze

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej

Marki które u Nas znajdziesz