Aby przeszukać stronę musisz wpisać frazę
Szukaj
28
Miejsce w rankingu

Sharp KC-F32EUW

Sharp KC-F32EUW to urządzenie pełniące funkcję oczyszczacza i nawilżacza powietrza, zaprojektowane z myślą o mniejszych pomieszczeniach. Jest jednym z tańszych modeli dwufunkcyjnych marki Sharp, lecz mimo to zapewnia wysoką efektywność.

Ocena eksperta
2.9/ 5
Ocena na Ceneo
4.69 (Liczba opinii: 91)
Dostępne promocje
Kup oczyszczacz u autoryzowanego dystrubutora wraz z dodatkowymi 2 latami gwarancji, a potem wypełnij formularz na stronie producenta.
Powierzchnia oczyszczania
22 m2
Cena
1299
oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW w mieszkaniu
oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW w mieszkaniu

Dokładna filtracja i bezpieczne nawilżanie

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW został wyposażony w system filtrujący, w skład którego wchodzą:

  • filtr wstępny, zatrzymujący sierść, grubszy kurz i inne większe zanieczyszczenia,
  • filtr HEPA klasy H13, eliminujący pyły zawieszone i inne drobne cząsteczki stałe z dokładnością nie niższą niż 99,97%,
  • filtr węglowy, odpowiedzialny za oczyszczanie powietrza ze szkodliwych gazów i brzydkich zapachów.

Podobnie jak inne oczyszczacze marki Sharp model KC-F32EUW wykorzystuje również jonizator Plasmacluster, które emituje jony wyróżniające się długą trwałością, a dzięki temu efektywnie wspiera proces oczyszczania powietrza.

Sharp KC-F32EUW wykorzystuje naturalną technologię ewaporacji. Maksymalna wydajność nawilżania wynosi 350 ml/h, a pojemność zbiornika na wodę to 1,8 l. Procesy oczyszczania oraz nawilżania powietrza można rozdzielić.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW z wyjętymi filtrami

Oczyszczacz Sharp KC-F32EUW z filtrami, zdjęcie: materiały producenta

Kup taniej!

Skorzystaj z 5% zniżki na zakup u autoryzowanego sprzedawcy – w sklepie Homespot.pl. W koszyku wpisz kod rabatowy „SHARPTANIEJ”. Promocja trwa do wyczerpania towaru. Zobacz więcej.

Promocja oczyszczacza powietrza Sharp 5% baner

 

Wysoka energooszczędność i przystępne ceny filtrów

Niezależnie od wybranego trybu pracy możesz mieć pewność, że Sharp KC-F32EUW nie będzie zużywał dużo energii elektrycznej. Jego maksymalna moc wynosi bowiem zaledwie 27 W.

Z ekonomicznego punktu widzenia zaletę stanowi też niewysoki koszt filtrów wymiennych. Żywotność filtrów węglowego i HEPA szacowana jest na okres do dwóch lat, co po uwzględnieniu cen (odpowiednio 99 i 229 zł) oznacza wydatek roczny od 165 zł. Filtr wodny starcza na 5 lat i kosztuje 149 zł, tak więc koszty związane ze zużywaniem elementów wymiennych wynoszą poniżej 200 zł na rok. Oczywiście, w przypadku znacznego zanieczyszczenia powietrza w miejscu użytkowania oczyszczacza, kwota ta będzie wyższa.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW, zdjęcie: materiały producenta

Zobacz jak oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW prezentuje się na tle innych modeli tej marki.

Ranking Oczyszczaczy Powietrza

Kontrola stanu powietrza i funkcja Ion Shower

Wentylator oczyszczacza powietrza Sharp KC-F32EUW pracuje w trzech prędkościach. Urządzenie wyposażone zostało w czujniki kurzu, temperatury i wilgotności, dlatego jest w stanie samo dostosowywać swoje ustawienia do aktualnych potrzeb i na bieżąco informuje o jakości powietrza. Oczyszczacz powiadomi Cię również o zużyciu filtrów oraz opróżnieniu zbiornika na wodę. Ponadto Sharp KC-F32EUW wyposażony jest w funkcję Ion Shower, która poprzez wzmożoną emisję jonów przygotowuje pomieszczenie do snu.

Dla kogo?

Wydajność oczyszczania na poziomie 180 m³/h pozwala nam polecić oczyszczacz Sharp KC-F32EUW do pomieszczeń, których wielkość nie przekracza 22,5 m². Urządzenie stanowi dobrą propozycję dla Ciebie, jeśli poszukujesz sprzętu, który pozwala kompleksowo rozwiązać problemy z jakością powietrza oraz łączy przystępną cenę z wysoką jakością pracy i dobrym komfortem użytkowania.

Szczegóły techniczne Sharp KC-F32EUW

Dane techniczne
Wartości
Cena
1299 zł
Maks. CADR lub przepływ powietrza
180 m3/h
Maks. powierzchnia oczyszczania wg producenta
18 m2
Maks. powierzchnia oczyszczania wg wybierzoczyszczacz,pl
22 m2
Rodzaj filtrów
Wstępny, HEPA, Węglowy
Koszty eksploatacji
Od 200 zł/rok
Dodatkowe technologie
Jonizator Plasmacluster
Nawilżanie powietrza
Tak
Tryb automatyczny
Tak
Głośność pracy
21, 38 , 48 dB
Pobór mocy
4,1-27 W
Wymiary
38 x 19,7 x 57 cm
Waga
7,2 kg
Certyfikaty

Sprawdź komentarze

    1. Wybór oczyszczaczy z funkcją nawilżania jest dość mały, dlatego w tej cenie znalezienie bardzo dobrego sprzętu może być trudne. Rozważałaś wybór dwóch oddzielnych urządzeń? Za tą kwotę można kupić bardzo dobry zestaw. Problem z Sharpem KC-F32EUW jest taki, że słabo reaguje na smog, ponieważ nie ma czujnika PM2,5.

      1. Chodzi o mały pokój, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca, więc rozwiązanie 2w1 wydawało mi się najlepsze. Czy ewentualnie można ustawić oczyszczacz albo nawilżacz na komodzie o wysokości 75 cm? Wtedy te dwa oddzielne byłby możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dowiedz się więcej

Marki które u Nas znajdziesz