Aby przeszukać stronę musisz wpisać frazę
Szukaj
7
Miejsce w rankingu
Sharp

KC-F32EUW

Ocena eksperta
16
Powierzchnia oczyszczania
22.5 m2
Cena
1199

Sharp KC-F32EUW to urządzenie pełniące funkcję oczyszczacza i nawilżacza powietrza, zaprojektowane z myślą o mniejszych pomieszczeniach. Jest jednym z tańszych modeli dwufunkcyjnych marki Sharp, lecz mimo to zapewnia wysoką efektywność.

Dokładna filtracja i bezpieczne nawilżanie

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW został wyposażony w system filtrujący, w skład którego wchodzą:

  • filtr wstępny, zatrzymujący sierść, grubszy kurz i inne większe zanieczyszczenia,
  • filtr HEPA klasy H13, eliminujący pyły zawieszone i inne drobne cząsteczki stałe z dokładnością nie niższą niż 99,97%,
  • filtr węglowy, odpowiedzialny za oczyszczanie powietrza ze szkodliwych gazów i brzydkich zapachów.

Podobnie jak inne oczyszczacze marki Sharp model KC-F32EUW wykorzystuje również jonizator Plasmacluster, które emituje jony wyróżniające się długą trwałością, a dzięki temu efektywnie wspiera proces oczyszczania powietrza.

Sharp KC-F32EUW wykorzystuje naturalną technologię ewaporacji. Maksymalna wydajność nawilżania wynosi 350 ml/h, a pojemność zbiornika na wodę to 1,8 l. Wbudowany higrostat pozwala utrzymać wilgotność na optymalnym poziomie. Procesy oczyszczania oraz nawilżania powietrza można rozdzielić.

Wysoka energooszczędność i przystępne ceny filtrów

Niezależnie od wybranego trybu pracy możesz mieć pewność, że Sharp KC-F32EUW nie będzie zużywał dużo energii elektrycznej. Jego maksymalna moc wynosi bowiem zaledwie 27 W. Z ekonomicznego punktu widzenia zaletę stanowi też niewysoki koszt filtrów wymiennych. Żywotność filtrów węglowego i HEPA szacowana jest na okres do dwóch lat, co po uwzględnieniu cen (odpowiednio 99 i 229 zł) oznacza wydatek roczny od 165 zł. Filtr wodny starcza na 5 lat i kosztuje 149 zł, tak więc koszty związane ze zużywaniem elementów wymiennych wynoszą poniżej 200 zł na rok. Oczywiście, w przypadku znacznego zanieczyszczenia powietrza w miejscu użytkowania oczyszczacza, kwota ta będzie wyższa.

Kontrola stanu powietrza i funkcja Ion Shower

Wentylator oczyszczacza powietrza Sharp KC-F32EUW pracuje w trzech prędkościach. Urządzenie wyposażone zostało w czujniki kurzu, temperatury i wilgotności, dlatego jest w stanie samo dostosowywać swoje ustawienia do aktualnych potrzeb i na bieżąco informuje o jakości powietrza. Oczyszczacz powiadomi Cię również o zużyciu filtrów oraz opróżnieniu zbiornika na wodę. Ponadto Sharp KC-F32EUW wyposażony jest w funkcję Ion Shower, która poprzez wzmożoną emisję jonów przygotowuje pomieszczenie do snu.

Dla kogo?

Wydajność oczyszczania na poziomie 180 m³/h pozwala nam polecić oczyszczacz Sharp KC-F32EUW do pomieszczeń, których wielkość nie przekracza 22,5 m². Urządzenie stanowi dobrą propozycję dla Ciebie, jeśli poszukujesz sprzętu, który pozwala kompleksowo rozwiązać problemy z jakością powietrza oraz łączy przystępną cenę z wysoką jakością pracy i dobrym komfortem użytkowania.

Szczegóły techniczne

Dane techniczne
Wartości
Cena
1199 zł
Przepływ powietrza
180 m3/h
Powierzchnia oczyszczania wg. producenta
18 m2
Powierzchnia oczyszczania wg. wybierz-oczyszczacz.pl
22.5 m2
Rodzaj filtrów
Wstępny, HEPA, Węglowy
Dodatkowe technologie
Jonizator Plasmacluster
Nawilżanie powietrza
Tak
Tryb automatyczny
Tak
Głośność pracy
21, 38 , 48 dB
Pobór mocy
4,1-27 W
Wymiary
38 x 19,7 x 57 cm
Waga
7,2 kg
Certyfikaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź komentarze

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej

Marki które u Nas znajdziesz