Aby przeszukać stronę musisz wpisać frazę
Szukaj
24
Miejsce w rankingu

Sharp KC-F32EUW

Ocena eksperta
59.7 / 100
Powierzchnia oczyszczania
22 m2
Cena
1299
oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW w mieszkaniu
oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW w mieszkaniu

Sharp KC-F32EUW to urządzenie pełniące funkcję oczyszczacza i nawilżacza powietrza, zaprojektowane z myślą o mniejszych pomieszczeniach. Jest jednym z tańszych modeli dwufunkcyjnych marki Sharp, lecz mimo to zapewnia wysoką efektywność.

Dokładna filtracja i bezpieczne nawilżanie

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW został wyposażony w system filtrujący, w skład którego wchodzą:

  • filtr wstępny, zatrzymujący sierść, grubszy kurz i inne większe zanieczyszczenia,
  • filtr HEPA klasy H13, eliminujący pyły zawieszone i inne drobne cząsteczki stałe z dokładnością nie niższą niż 99,97%,
  • filtr węglowy, odpowiedzialny za oczyszczanie powietrza ze szkodliwych gazów i brzydkich zapachów.

Podobnie jak inne oczyszczacze marki Sharp model KC-F32EUW wykorzystuje również jonizator Plasmacluster, które emituje jony wyróżniające się długą trwałością, a dzięki temu efektywnie wspiera proces oczyszczania powietrza.

Sharp KC-F32EUW wykorzystuje naturalną technologię ewaporacji. Maksymalna wydajność nawilżania wynosi 350 ml/h, a pojemność zbiornika na wodę to 1,8 l. Procesy oczyszczania oraz nawilżania powietrza można rozdzielić.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW z wyjętymi filtrami

Oczyszczacz Sharp KC-F32EUW z filtrami, zdjęcie: materiały producenta

Kup taniej!

Dziękujemy, że jesteś! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy rabat promocyjny na wszystkie oczyszczacze powietrza marki Sharp w autoryzowanym sklepie Homespot.pl.

Wystarczy, że klikniesz w baner, przejdziesz do sklepu, wybierzesz swój oczyszczacz powietrza, a kod promocyjny SHARPTANIEJ wpisz w podsumowaniu zamówienia.

Wysoka energooszczędność i przystępne ceny filtrów

Niezależnie od wybranego trybu pracy możesz mieć pewność, że Sharp KC-F32EUW nie będzie zużywał dużo energii elektrycznej. Jego maksymalna moc wynosi bowiem zaledwie 27 W.

Z ekonomicznego punktu widzenia zaletę stanowi też niewysoki koszt filtrów wymiennych. Żywotność filtrów węglowego i HEPA szacowana jest na okres do dwóch lat, co po uwzględnieniu cen (odpowiednio 99 i 229 zł) oznacza wydatek roczny od 165 zł. Filtr wodny starcza na 5 lat i kosztuje 149 zł, tak więc koszty związane ze zużywaniem elementów wymiennych wynoszą poniżej 200 zł na rok. Oczywiście, w przypadku znacznego zanieczyszczenia powietrza w miejscu użytkowania oczyszczacza, kwota ta będzie wyższa.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW, zdjęcie: materiały producenta

Zobacz jak oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW prezentuje się na tle innych modeli tej marki.

Ranking Oczyszczaczy Powietrza

Kontrola stanu powietrza i funkcja Ion Shower

Wentylator oczyszczacza powietrza Sharp KC-F32EUW pracuje w trzech prędkościach. Urządzenie wyposażone zostało w czujniki kurzu, temperatury i wilgotności, dlatego jest w stanie samo dostosowywać swoje ustawienia do aktualnych potrzeb i na bieżąco informuje o jakości powietrza. Oczyszczacz powiadomi Cię również o zużyciu filtrów oraz opróżnieniu zbiornika na wodę. Ponadto Sharp KC-F32EUW wyposażony jest w funkcję Ion Shower, która poprzez wzmożoną emisję jonów przygotowuje pomieszczenie do snu.

Dla kogo?

Wydajność oczyszczania na poziomie 180 m³/h pozwala nam polecić oczyszczacz Sharp KC-F32EUW do pomieszczeń, których wielkość nie przekracza 22,5 m². Urządzenie stanowi dobrą propozycję dla Ciebie, jeśli poszukujesz sprzętu, który pozwala kompleksowo rozwiązać problemy z jakością powietrza oraz łączy przystępną cenę z wysoką jakością pracy i dobrym komfortem użytkowania.

Szczegóły techniczne Sharp KC-F32EUW

Dane techniczne
Wartości
Cena
1299 zł
Maks. CADR lub przepływ powietrza
180 m3/h
Maks. powierzchnia oczyszczania wg producenta
18 m2
Maks. powierzchnia oczyszczania wg wybierzoczyszczacz,pl
22 m2
Rodzaj filtrów
Wstępny, HEPA, Węglowy
Koszty eksploatacji
Dodatkowe technologie
Jonizator Plasmacluster
Nawilżanie powietrza
Tak
Tryb automatyczny
Tak
Głośność pracy
21, 38 , 48 dB
Pobór mocy
4,1-27 W
Wymiary
38 x 19,7 x 57 cm
Waga
7,2 kg
Certyfikaty

Autor

Temat czystego powietrza i jego wpływu na zdrowie zgłębiam już od 2017 r. W ciągu tego czasu zdążyłam przetestować i przeanalizować działanie wielu oczyszczaczy powietrza, dlatego wiem, które parametry mają wpływ na skuteczność urządzenia oraz komfort jego użytkownika. Wiem również, w jaki sposób należy dbać o powietrze w swoim domu, aby korzystnie wpływało ono na zdrowie i samopoczucie.

Sprawdź komentarze

Dowiedz się więcej

Marki które u Nas znajdziesz